• En
  • پنجشنبه 10 خرداد 1403

معاونین

معاون اداری، مالی و پشتیبانی
حسین افشاری

021-42855605

afshari@ndf.ir

رزومه
معاون سرمایه‌گذاری راهبردی
محمدجواد دانش

021-42855306

Danesh@ndf.ir

رزومه
معاون سرمایه‌گذاری و تأمین مالی
رضا محمدی

021-42855545

Rmohammadi@ndf.ir

رزومه
معاون مطالعات و برنامه‌ریزی
علی مقدم‌زاده

021-42855160

Moghadamzadeh@ndf.ir

رزومه
سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور مجامع
سجاد جعفری

021-42855225

Jafari@ndf.ir

رزومه
سرپرست معاونت هماهنگی در امور بین‌الملل
رضا عباسقلی

021-42855460

abbasgholi@ndf.ir

رزومه

مدیران

مدیر حوزه ریاست و روابط‌عمومی
علیرضا کنگرلو

021-88660560

Kangarloo@ndf.ir

رزومه
مشاور رییس هیأت عامل و مدیر حراست
مرتضی سلیمان پور

021-42855145

Soleymanpour@ndf.ir و Herasat@ndf.ir

رزومه
سرپرست مدیریت آمار، طرح و برنامه
اعظم هوشنگی

021-42855285

Hooshangi@ndf.ir

رزومه
مدیر امور مالی
سعید ترکمانی

021-42855665

Torkamani@ndf.ir

رزومه
مدیر خزانه
نیلوفر حسین‌تاش

021-42855252

hosseintash@ndf.ir

رزومه
مدیر حسابرسی
حمیدرضا سلطانی

021-42855180

Soltani@ndf.ir

رزومه
مدیر فناوری اطلاعات
سعید امینیان

021-42855685

Aminian@ndf.ir

رزومه
مدیر سرمایه‌گذاری و تأمین مالی
فرشید احمدی سرتختی

021-42855525

ahmadi@ndf.ir

رزومه
مدیر همکاری‌های بین‌الملل
نگین حیدری‌زاده

021-42855440

heidarizadeh@ndf.ir

رزومه
مدیر اداری و پشتیبانی
مهرداد لشکرپناهی

021-42855625

lashgarpanahi@ndf.ir

رزومه
مدیر نظارت و وصول مطالبات
سیدعلیرضا بنی‌هاشمی

021-42855550

banihashemi@ndf.ir

رزومه
سرپرست مدیریت سرمایه‌گذاری راهبردی داخلی
فاطمه‌ سادات موسوی

رزومه
سرپرست مدیریت امور شرکت‌ها و مجامع
وحید سپهر

رزومه
دبیر هیأت عامل
مهسا ازنادزاده

021-42855609

aznadzadeh@ndf.ir

رزومه