• En
  • پنجشنبه 05 خرداد 1401

معاونین

معاون حقوقی و تطبیق قوانین
محمد موحدی ساوجی

021-42855225

Movahedi@ndf.ir

معاون اداری، مالی و پشتیبانی
حمید اشتری

021-42855605

ashtari@ndf.ir

مدیران

مدیر حوزه ریاست، روابط عمومی، امور مجلس
علیرضا کنگرلو

021-88660560

Kangarloo@ndf.ir

مشاور رییس هیأت عامل و مدیر حراست
مرتضی سلیمان پور

021-42855145

Soleymanpour@ndf.ir

مدیر قراردادها و پیگیری مطالبات و نظارت بر مصرف
رضا محمدی

021-42855545

Rmohammadi@ndf.ir

مدیر مبارزه با پولشویی و تطبیق قوانین
اعظم هوشنگی

021-42855285

Hooshangi@ndf.ir

مدیر حسابرسی
حمیدرضا سلطانی

021-42855180

Soltani@ndf.ir

مدیر خزانه
علیرضا زمان پور

021-42855245

Zamanpur@ndf.ir

مدیر حقوقی و دعاوی
سجاد جعفری

021-42855225

Jafari@ndf.ir

سرپرست بانکی و اعتباری
اباذر کریمی راهجردی

021-42855525

مدیر امور مالی
سعید ترکمانی

021-42855665

Torkamani@ndf.ir

سرپرست اداری و پشتیبانی
زهرا ترکی

021-42855625

Torki@ndf.ir

مدیر فناوری اطلاعات
....

021-42855685

.

سرپرست آمار و برنامه ریزی
محمد مهدی بخشی

021-42855168

Bakhshi@ndf.ir