چهارشنبه¡ 13 اسفند 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها

(آرشیو ماه آبان 1393)

تصویب برنامه استراتژیک سه ساله صندوق های ثروت حاکمیتی در کنفرانس قطر
ششمین نشست رسمی اعضای اتحادیه بین المللی صندوق های ثروت حاکمیتی (IFSWF) از 18 تا 20 نوامبر(27 تا 29 آبان) در دوحه قطر برگزار شد. در این نشست که هیاتی از صندوق توسعه ملی کشورمان به ریاست دکتر سید صفدر حسینی نیز حضور داشت، تصمیم های مختلفی در خصوص آی...
 منابع صندوق توسعه ملی ۷۰ میلیارد دلار شد
قائم مقام صندوق توسعه ملی خبر داد
منابع صندوق توسعه ملی ۷۰ میلیارد دلار شد
خبرگزاری تسنیم: قائم مقام صندوق توسعه ملی با اشاره به این که‌ صندوق توسعه ملی توانست با گذشت چهار سال از تاسیس آن، ذخیره مناسبی داشته باشد، گفت: ذخیره صندوق توسعه ملی بیش از ۷۰ میلیارد دلار است.
دیدار سران صندوق های ثروت ملی با امیر قطر
در حاشیه ششمین اجلاس مجمع رخ داد
دیدار سران صندوق های ثروت ملی با امیر قطر
سید صفدر حسینی نیز در این دیدار حضور داشت.
ثبت رسمی شرکت حقوقی صندوق های ثروت در لندن
با امضای سند مربوط توسط سران صندوق ها انجام شد
ثبت رسمی شرکت حقوقی صندوق های ثروت در لندن
سران صندوق های ثروت ملی با امضای سند ثبت شرکت متعلق به مجمع جهانی صندوق های ثروت، به طور رسمی به عضویت این شرکت درآمدند.
حضور صندوق توسعه ملی در اجلاس جهانی صندوق های ثروت
هیاتی از صندوق توسعه ملی به سرپرستی سید صفدر حسینی رییس هیات عامل برای شرکت در ششمین اجلاس جهانی مجمع صندوق های ثروت ملی راهی دوحه پایتخت قطر شد.
مخالفت با برداشت از صندوق توسعه ملی
مرکز پژوهش های مجلس ارایه کرد؛
مخالفت با برداشت از صندوق توسعه ملی
مرکز پژوهش های مجلس با پیشنهاد راهکارهای 8 گانه به بانک‌ها برای پرداخت وام ازدواج، برداشت از منابع صندوق توسعه ملی برای این منظور را شروع سناریوی برداشت‌های دیگر عنوان کرد.
حساب صندوق توسعه ملی از دولت جدا شود/ کسری ۱۰ درصدی بودجه ۹۳
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اینکه حساب صندوق توسعه ملی باید از دولت و بانک مرکزی جدا شود، گفت: بودجه امسال کسری ۱۰ درصدی دارد و ۹۰ درصد اصلاحات انجام‌شده لایحه خروج از رکود مورد تأیید دولت است.
 اختصاص ۳۲۰۰ میلیون دلار تسهیلات به توسعه فولاد
در گفت‌وگوی صمت با معاون سرمایه‌گذاری صندوق توسعه ملی مطرح شد
اختصاص ۳۲۰۰ میلیون دلار تسهیلات به توسعه فولاد
دکتر شجاع الدینی عضو هیأت عامل و معاون سرمایه گذاری داخلی صندوق توسعه ملی در گفتگو با روزنامه "گسترش صنعت، معدن، تجارت" -صمت- از اختصاص 3200 میلیون دلار تسهیلات به توسعه فولاد کشور خبر داد. این گفتگو در تاریخ 17 آبان 1393 در این روزنامه منتشر شد.
ضرورت هزینه‌کرد منابع صندوق در سرمایه‌گذاری‌‌های زیرساختی
تأکید دکتر مستخدمین حسینی بر چگونگی استفاده از منابع صندوق
ضرورت هزینه‌کرد منابع صندوق در سرمایه‌گذاری‌‌های زیرساختی
روابط عمومی صندوق توسعه ملی- ماهنامه تخصصی ثروت ملی، شماره 7 دکتر حیدر مستخدمین‌حسینی معاون مالی و اقتصادی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، دارای سوابق متعددی در حوزه اقتصادی است: مدیرکلی دفتر امور بازرگانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریز...
 سایه احتیاط بر صنعت صندوق ثروت ملی
   اگر یک رمان‌نویس بخواهد از یک موسسه مرموز و قدرتمند در رمان تأثیرگذار بعدی خود استفاده کند، به‌احتمال‌زیاد بعضی از صندوق‌های ثروت ملی در خاورمیانه را در نظر خواهد گرفت. اگرچه صندوق‌های پیشگام مانند صندوق های ثروت...