دات نت نیوک
جمعه، 3 اسفند 1397
آرشیو
خبرها و رویدادها
یکشنبه 15 بهمن 1396
نظرات 0   بازدیدها: 833
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
حاصل عملکرد امروز صندوق توسعه ملی متعلق به آیندگان است
دکتر شهیدزاده در مراسم بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی

حاصل عملکرد امروز صندوق توسعه ملی متعلق به آیندگان است

مراسم بزرگداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رئیس و اعضای هیأت عامل و کارکنان صندوق توسعه ملی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی؛

دکتر شهید زاده در این مراسم و در اولین دیدار خود با کارکنان صندوق توسعه ملی بعد از انتصاب به عنوان رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی از همکاران خود در صندوق توسعه ملی به عنوان سربازان اقتصاد مقاومتی یاد کرد و اظهار داشت: امیدواریم با کار، تلاش و تدبیر و برنامه ریزی در عرصه اقتصادی از میراث حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب پاسداری و حراست کنیم.

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی با اشاره به انقلاب مردم ایران در سال 57 مبتنی بر تعالیم اسلامی خاطر نشان کرد همچنان در سنگر اقتصادی بر اساس آموزه های اسلامی از هیچ کوششی برای ارتقاء توسعه اقتصادی کشور کوتاهی نخواهیم کرد.
وی با اشاره به تعالیم و آموزه هایی از حضرت امیرالمومنین علی (ع) گفت: سعه صدر، برخورد منصفانه، توجه به منابع انسانی، نظم در امور، هوشیاری و تدبیر، مشورت در امور از جمله خصوصیات مدیران موفق است که مدیران صندوق توسعه ملی باید به آن توجه ویژه نشان دهند.
وی سه رکن سازمان خلاق، مدیران خلاق و کارکنان خلاق را زمینه ایجاد یک سازمان پویا معرفی کرد و افزود: صندوق توسعه ملی با شعار افق باز، روشن و دوراندیش زمینه نقش آفرینی و حضور موثرتر در توسعه اقتصادی کشور را فراهم خواهد آورد.
دکتر شهیدزاده صندوق توسعه ملی را تنها نهاد اقتصادی کشور معرفی کرد که برطبق اساسنامه محدودیت زمانی برای انجام مأموریت های خود ندارد و  باید منافع نسل های آینده را در سرلوحه برنامه ریزی ها و اقدامات خود قرار دهد و بر این اساس آیندگان منتظر عملکرد صندوق توسعه ملی هستند.
وی در خاتمه با آرزوی موفقیت برای همه همکاران ابراز امیدواری کرد که همه کارکنان و مدیران صندوق توسعه ملی با آرامش، تدبیر و برنامه ریزی برای حفظ سهم نسل های آینده از منابع صندوق تلاش و مجاهدت کنند.

تصاویر

  • حاصل عملکرد امروز صندوق توسعه ملی متعلق به آیندگان است
  • حاصل عملکرد امروز صندوق توسعه ملی متعلق به آیندگان است

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: