دات نت نیوک
دوشنبه، 26 آذر 1397
آرشیو
خبرها و رویدادها
دوشنبه 18 دی 1396
نظرات 0   بازدیدها: 1274
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق
به مناسبت هفتمین سالروز تاسیس صندوق توسعه ملی برگزار شد

نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق

15 دی ماه مصادف با هفتمین سالروز تاسیس صندوق توسعه ملی است. این نهاد مهم اقتصادی به عنوان تنها نهاد حافظ سهم نسل های آینده از درآمدهای نفتی کشور با رویکرد تبدیل این درآمدها به سرمایه های زاینده و مولد محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی؛ مهندس دوست حسینی رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به همراه دکتر علیرضا صالح قائم مقام رئیس هیأت عامل، حمیدرضا تیموری عضو هیأت عامل و معاون سرمایه گذاری داخلی در نشستی به ایراد سخنرانی و گفتگوی صمیمانه با همکاران خود در این مجموعه تاثیرگذار در اقتصاد کلان کشور پرداختند.

مهندس دوست حسینی ضمن تبریک هفتمین سالروز تاسیس صندوق از همکاران خود در این مجموعه خواست تا به مدد هفت سال تجربه فعالیت این سازمان و بر اساس وظایف و مسئولیت های تصریح شده در اساسنامه صندوق، تمامی همت خود را به ارتقاء و بروزرسانی کیفی نقش صندوق در اقتصاد کشور با استفاده از  تمامی ظرفیت های موجود در کشور معطوف کنند.

مهندس دوست حسینی با اشاره به شفاف شدن دقیق اطلاعات صندوق پیرامون وضعیت منابع و مصارف صندوق و همچنین نحوه  تخصیص منابع بر اساس توزیع جغرافیایی و حوزه های فعالیت طرح ها تصریح کرد: در چنین شرایطی و با استفاده از برنامه های مصوب شده کشور از جمله قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه و قانون احکام دائمی توسعه کشور زمینه خوبی برای برنامه ریزی و انجام فعالیت های صندوق فراهم شده است.

وی بانک های طرف قرارداد عاملیت و یا سپرده گذاری با صندوق را شرکای استراتژیک صندوق بر شمرد و پیشنهاد کرد: همکاران صندوق توسعه ملی در راستای اجرای وظایف هیأت عامل مطابق با اساسنامه و همچنین  به منظور حفظ منافع مشترک صندوق و بانک های عامل به صورت دوره ای و در بازه های زمانی مشخص به بازنگری و بروزرسانی نظام نامه ها و قراردادهای منعقده فیمابین بپردازند.

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، بررسی و اجرایی شدن "نظام پیشنهادات" به منظور استفاده از ایده ها و نظرات همکاران  صندوق در راستای بهبود بیش از پیش عملکرد این نهاد اقتصاد کلان کشور را خواستار شد.

آقای تیموری دیگر عضو هیأت عامل و معاون سرمایه گذاری داخلی صندوق نیز طی سخنان خود ضمن تبریک هفتمین سالروز تاسیس صندوق از تلاش های جدی همکاران خود در معاونت سرمایه گذاری داخلی و همکاران سایر بخش ها تشکر و قدردانی کرد و خاطر نشان کرد توفیقات این معاونت در همکاری با بانک های عامل و ارائه تسهیلات ارزی و ریالی و همچنین تهیه گزارش دقیق از این فعالیت ها، بدون مشارکت و همکاری کلیه کارکنان سایر بخش های صندوق هرگز میسر نمی شد.

وی با اعلام این خبر که هم اکنون صندوق توسعه ملی در ارائه اطلاعات و گزارش عملکرد خود کاملا روزآمد است گفت: هم اکنون گزارش تجمیعی فعالیت و عملکرد صندوق  در حوزه ارائه تسهیلات ارزی و ریالی تا پایان آذرماه 96 به صورت شفاف و متقن آماده ارائه به افکار عمومی و مسئولین کشور می باشد.

دکتر علیرضا صالح قائم مقام صندوق توسعه ملی نیز ضمن تبریک این روز به همه همکاران صندوق از مسئولیت صندوق برای حفظ سهم نسل های آینده کشور از منابع نفت و گاز و تبدیل این منابع به سرمایه های زاینده و مولد به عنوان مهم ترین رسالت صندوق یاد کرد و افزود: این وظیفه خطیر در سایه تلاش همه مدیران و کارشناسان با دانش صندوق توسعه ملی محقق خواهد شد.

 در پایان این نشست اعضای هیأت عامل حاضر در نشست، مدیران و کارشناسان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

تصاویر

  • نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق
  • نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق
  • نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق
  • نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق
  • نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق
  • نشست صمیمانه رئیس و اعضای هیأت عامل با کارکنان صندوق

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: