دات نت نیوک
دوشنبه، 31 اردیبهشت 1397
آرشیو
بایگانی زمانی
خبرها و رویدادها
پنجشنبه 21 بهمن 1395
نظرات 0   بازدیدها: 1345
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی
درمحل صندوق توسعه ملی برگزار شد:

مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

به مناسبت بزرگداشت سی هشتمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، نشستی صمیمی با حضور رئیس و اعضای هیأت عامل صندوق توسعه ملی همچنین معاونان، مدیران و کارشناسان صندوق توسعه ملی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی؛ مهندس دوست حسینی رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در این نشست که بعد از ظهر روز چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 در محل صندوق توسعه ملی برگزار شد ضمن یادآوری خاطرات زیبای روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، این ایام را به همه ملت ایران خصوصا همکارانشان در صندوق توسعه ملی تبریک و تهنیت و شاد باش گفتند.

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی با تاکید بر ضرورت حمایت از منابع مادی و نیروی انسانی صندوق  ابراز امیدواری کرد: با تلاش همه جانبه مدیران و کارشناسان صندوق به تمامی اهداف متعالی صندوق توسعه ملی در اقتصاد کشور نائل خواهیم شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این نهاد اقتصاد کلان کشور گفت: در راستای شفاف سازی بیش از پیش فعالیت ها و عملکرد صندوق تلاش می­ کنیم که به طور منظم گزارش هایی ساده و شفاف از عملکرد صندوق در اختیار مسئولین کشور و همچنین مردم ایران قرار دهیم.

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی بار دیگر بر اهمیت نقش صندوق توسعه ملی و منابع آن در اقتصاد کشور تاکید کرد و اظهار داشت: با توجه به این جایگاه بایسته است تا با انجام مطالعات تطبیقی صندوق توسعه و سایر صندوق های ثروت ملی جهان و همچنین مطالعات آینده پژوهی، دیدگاه روشن تری نسبت به سپهر اندیشه صندوق توسعه ملی در آینده داشته باشیم.

در ادامه این نشست دکتر علیرضا صالح قائم مقام رئیس هیأت عامل و مهندس علیرضا ساعدی دیگر عضو هیأت عامل و معاون اقتصادی و همکاری های بین الملل صندوق توسعه ملی  نیز ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی به ذکر نکاتی پیرامون صندوق توسعه ملی و فعالیت های آن پرداختند.

در پایان این نشست تبادل نظر صمیمانه ای بین کارشناسان و اعضای هیأت عامل صندوق صورت گرفت و رئیس هیأت عامل به سئوالات مطرح شده از سوی کارشناسان صندوق  پاسخ داد.

تصاویر

  • مراسم بزرگداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: