یکشنبه¡ 22 فروردین 1400
خبرها و رویدادها
شنبه 30 مرداد 1395
نظرات 0   بازدیدها: 4818
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
 نشست معارفه اعضای جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد

نشست معارفه اعضای جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد

در این نشست، دکتر علیرضا صالح به عنوان قائم مقام رئیس هیأت عامل، حمیدرضا تیموری به سمت معاون سرمایه گذاری داخلی و مهندس علیرضا ساعدی سارخانلو نیز به عنوان معاون اقتصادی و همکاری های بین المللی صندوق توسعه ملی و سرپرست معاونت سرمایه گذاری خارجی آن معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی؛ ظهر امروز شنبه 30 مردادماه 95 جلسه معارفه اعضای هیأت عامل با حضور مهندس دوست حسینی، رئیس هیات عامل، اعضای جدید هیأت عامل، مدیران و کارشناسان صندوق توسعه ملی در محل صندوق توسعه ملی برگزار شد.

مهندس دوست حسینی، رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی، ضمن معرفی اعضای جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی  ابراز امیدواری کرد با صدور حکم انتصاب اعضای هیأت عامل توسط رئیس جمهور هر چه سریع تر روند فعالیت های صندوق با جدیت از سر گرفته شده و دوران فترت مدیریتی رخ داده، به زودی جبران شود.

وی با اشاره به سوابق تخصصی و اجرایی هر یک از اعضای جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی به تقسیم کار و مسئولیت های اعضای هیأت عامل در قالب معاونت های مختلف صندوق توسعه ملی پرداخت.

مهندس دوست حسینی با اشاره به تجارب دکتر علیرضا صالح  در سازمان مدیریت و برنامه ریزی، ایشان را به عنوان قائم مقام رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی معرفی کرد.

همچنین به گفته رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی  با توجه به سوابق مهندس علیرضا ساعدی در مسئولیت های سرمایه گذاری خارجی در بخش دولتی و خصوصی، ایشان مسئولیت  معاونت  اقتصادی و همکاری های بین الملل و همچنین سرپرستی معاونت سرمایه گذاری خارجی را بر عهده خواهد داشت.

در این نشست رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی به سابقه حضور جناب آقای حمیدرضا تیموری در معاونت دیوان محاسبات اشاره کرد و گفت: با توجه به سوابق خوبی که آقای تیموری در رابطه با مسائل اقتصادی و نظارتی و اجرایی دارند مسئولیت معاونت سرمایه گذاری داخلی را بر عهده خواهند گرفت.

در این نشست هر یک از اعضای جدید هیأت عامل ضمن بیان دیدگاه های خود، آمادگی و ضرورت استفاده از تجربیات بدنه کارشناسی و مدیریتی صندوق را به منظور پیشبرد بهتر اهداف و فعالیت های آن یادآور شدند.

تصاویر

  •  نشست معارفه اعضای جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد
  •  نشست معارفه اعضای جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت