یکشنبه¡ 22 فروردین 1400
خبرها و رویدادها
ﺳﻪشنبه 12 مرداد 1395
نظرات 0   بازدیدها: 4918
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
معرفی مهندس دوست حسینی به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی
باحضور اعضاء هیأت امنای صندوق توسعه ملی برگزار شد:

معرفی مهندس دوست حسینی به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی

ظهر امروز سه شنبه 12 مرداد 1395 مراسم تودیع اعضای هیأت عامل صندوق توسعه ملی و معارفه مهندس دوست حسینی به عنوان عضو و رئیس جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی با حضور برخی  اعضای هیأت امنای صندوق توسعه ملی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی؛ دو روز پیش، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و رئیس هیأت امنای صندوق توسعه ملی طی حکمی مهندس دوست حسینی را به سمت عضو و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی منصوب کرده بود. براین اساس، معارفه مهندس دوست حسینی ظهر امروز در محل صندوق توسعه ملی برگزار شد.

این مراسم با حضور دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر هیأت امنای صندوق توسعه ملی ، دکتر ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی وعضو هیأت امنا،  همچنین سید فرید موسوی، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت امنای صندوق در جمع مدیران و کارشناسان صندوق برگزار شد.

در این مراسم مسعود مزینی، عضو هیأت عامل قبلی صندوق به نمایندگی از اعضاء پیشین هیأت عامل صندوق حضور داشت.

دکتر نوبخت با اشاره به سوابق شناخت خود از مهندس دوست حسینی، ایشان را فردی خوشنام در مدیریت اقتصادی کشور یاد کرد و تاکید کرد: انتصاب مهندس دوست حسینی با تحسین نهادهای نظارتی مواجه شده است.

نوبخت ضمن قدردانی از زحمات هیأت عامل قبلی صندوق ابراز امیدواری کرد که از منابع موجود در صندوق چه منابع مالی و چه منابع انسانی به نیکی استفاده شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: اعضاء هیأت عامل سابق صندوق توسعه ملی نیز از بزرگان اقتصاد کشور هستند.

رییس جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی هم در آغاز سخنان خود از حسن نظر رییس جمهور به عنوان رییس هیات امناء صندوق و نیز سایر اعضای آن تشکر کرد و گفت: امیدوارم بتوانم از عهده امانت بزرگی که بر دوش من گذاشته شده است به خوبی برآیم.

مهندس دوست حسینی نیز ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در هیأت عامل های سابق صندوق توسعه ملی ابراز امیدواری کرد: انشاءلله بتوانم از منابع موجود در صندق توسعه ملی خصوصا منابع انسانی و تجربیات کسب شده در راستای الزامات قانونی به منظور خدمت رسانی بهتر و بیشتر بهره لازم را ببرم.

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی شرط خزانه داری موفق را امانتداری و علم به امانتداری عنوان کرد و افزود: ضمن حفظ امانت صندوق تلاش خواهم کرد تا با استفاده از تجربیات کارشناسان و مدیران صندق عالمانه در جهت حفظ این امانت گام برداریم.

وی از دکتر نوبخت به عنوان دبیرهیات امناء، درخواست کرد که هیأت امناء صندوق روند معرفی سایر اعضاء جدید هیأت عامل صندوق توسعه ملی را تسریع فرمایند.

مسعود مزینی از اعضای هیأت عامل سابق صندوق ضمن آرزوی موفقیت برای رئیس جدید هیأت عامل صندوق با اشاره به سوابق و تجربیاتش در نمایندگی بانک مرکزی در بانک جهانی گفت: به علت گردش منابع در صندوق توسعه ملی و بازگشت این منابع به صندوق این نهاد اقتصادی می تواند در آینده نقش بسیار موثرتری در اقتصاد کشور داشته باشد و از این حیث جایگاه این صندوق در اقتصادملی فراتر از بانک مرکزی است.

مزینی همچنین از تلاش های همکاران خود در هیات عامل صندوق توسعه ملی یاد کرد و برای آنها و نیز مدیران و کارکنان صندوق آرزوی توفیق روز افزون کرد.

گفتنی است در پایان لوح سپاسی از سوی دکتر نوبخت به عنوان دبیر هیأت امناء صندوق توسعه ملی به اعضای سابق هیأت عامل صندوق تقدیم شد و حکم انتصاب رییس جمهور و رییس هیات امناء صندوق به طور رسمی به مهندس دوست حسینی ابلاغ شد.

تصاویر

  • معرفی مهندس دوست حسینی به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی
  • معرفی مهندس دوست حسینی به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی
  • معرفی مهندس دوست حسینی به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت