جمعه¡ 9 آبان 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
شنبه 12 تیر 1395
نظرات 0   بازدیدها: 2600
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
دوازدهمین شماره از نشریه تخصصی صندوق توسعه ملی منتشر شد

دوازدهمین شماره از نشریه تخصصی صندوق توسعه ملی منتشر شد

روابط عمومی صندوق توسعه ملی دوازدهمین شماره از نشریه تخصصی ثروت ملی را با محوریت سهم صندوق توسعه ملی در وادی اقدام و عمل منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، تیرماه 95، در تازه ترین شماره از نشریه تخصصی "ثروت ملی" مقالات تحلیلی و گفتگوهای اختصاصی متنوعی با محوریت "سهم صندوق در وادی اقدام و عمل" در اختیار خوانندگان و علاقمندان قرار گرفته است.

در این شماره چهار پرونده تخصصی با عناوین " رهاورد اقتصادی"، "برنامه به مثابه توسعه"،"چشم انداز نفت و گاز" و "مقررات" پیش روی خوانندگان قرار دارد.

گفت و گو با اقتصاددانان و صاحبنظرانی همچون محمدرضا شجاع الدینی، عباس شاکری، حسن سبحانی، فریدون برکشلی، فرشاد مومنی، غلام رضا تاجگردون، علی صالح آبادی، سیامک صمیمی، رضا پدیدار و سید حسین سجادی از جمله مطالب متنوعی است که در این شماره منتشر شده است.

مقاله تحلیلی-تخصصی با موضوع "راستی آزمایی شاخص های ارزیابی طرح ها" از دیگرمطالبی است که در دسترس مخاطبان این شماره از نشریه ثروت ملی قرار دارد.

علاقمندان به مطالعه این نشریه تخصصی می‌توانند فایل الکترونیکی را از منوی پژوهش- نشریات در وب‌سایت صندوق توسعه ملی دریافت کنند.

تصاویر

  • دوازدهمین شماره از نشریه تخصصی صندوق توسعه ملی منتشر شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت