یکشنبه¡ 22 فروردین 1400
خبرها و رویدادها
چهارشنبه 22 مرداد 1393
نظرات 0   بازدیدها: 2566
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
فشاری از سوی بسته اقتصادی دولت بر صندوق توسعه ملی وارد نشده
در همایش تبیین سیاستهای اقتصادی دولت برای خروج از رکود اعلام شد:

فشاری از سوی بسته اقتصادی دولت بر صندوق توسعه ملی وارد نشده

سید محمدقاسم حسینی: هیچ فشاری از سوی بسته به ما وارد نشده زیرا ما به شکل عادی و در چارچوب اساسنامه و نظام نامه که مصوب هیئت امنا است قراردادهایی را با بانک های عامل منعقد کرده ایم.
به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، به نقل از  خبرگزاری باشگاه خبرنگاران؛ سید محمد قاسم حسینی قائم مقام صندوق توسعه ملی در حاشیه همایش تبیین سیاستهای اقتصادی دولت برای خروج از رکود در خصوص فشار وارد شده از سوی  این بسته به سمت صندوق گفت: هیچ فشاری از سوی بسته به ما وارد نشده زیرا ما به شکل عادی و در چارچوب اساسنامه و نظام نامه که مصوب هیئت امنا است قرار دادهایی را با بانک های عامل منعقد کرده ایم.

وی در ادامه افزود: برای امسال پیش بینی شده بیست و دو میلیارد دلار قرار ببندیم و خوشبختانه امسال تقسیم بندی بخشی هم انجام شده، به طور مثال 7 میلیارد دلار در بخش نفت و گاز، 5 میلیارد دلار در بخش پالایشگاه پتروشیمی، 2.5 میلیارد دلار در بخش فولاد و یک میلیارد در بخش حمل و نقل که به طور کامل به بخش خصوصی، تعاونی‌ها و دستگاه‌های متولی اعلام کرده‌ایم.

قائم مقام صندوق توسعه ملی در این خصوص گفت: این برنامه‌ریزی در بخش ارزی صورت گرفته که به طور مرتب باید انجام شود و با توجه به قراردادهایی که بسته شده کمک بسزایی به بسته خروج از رکود می‌کند و هیچ تکلیفی در این خصوص نداریم و فقط تصمیم هیئت امنا و هیئت عامل بوده است.

تصاویر

  • فشاری از سوی بسته اقتصادی دولت بر صندوق توسعه ملی وارد نشده

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت