یکشنبه¡ 22 فروردین 1400
خبرها و رویدادها
ﺳﻪشنبه 05 شهریور 1392
نظرات 0   بازدیدها: 3828
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
محورهای همایش «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» اعلام شد
مهلت ثبت نام در اولین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی؛

محورهای همایش «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» اعلام شد

محورهای اولین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» که 5 و 6 آبان ماه در کیش برگزار می شود، اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، اولین همایش بین‌المللی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» در محورهای 9 گانه استراتژی‌های مدیریت دارایی، سرمایه‌گذاری اخلاقی و مسئولیت‌پذیری و نحوه مدیریت دارایی‌ها، صندوق‌های ثروت ملی و تأمین مالی برای توسعه پایدار، چشم‌انداز انرژی و تأمین مالی بخش نفت و گاز و انرژی، صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی، بانک توسعه اسلامی، صندوق‌های ثروت ملی و ثبت و ثبات اقتصادی، همکاری بانک‌های عامل و صندوق توسعه ملی برای توسعه پایدار ایران و سیستم‌های اطلاعاتی تأمین مالی زنجیره‌ای و عملکرد دانش‌محور برگزار می‌شود.
 
بر طبق اعلام دبیرخانه اولین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی، متقاضیان شرکت در این همایش تا 10 روز قبل از افتتاح همایش فرصت دارند از طریق پایگاه رسمی NDFIC.COM نسبت به انجام ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند.
 
بر طبق این گزارش، بانک‌های سپه، کشاورزی، تجارت، سامان، اقتصاد نوین، توسعه تعاون و توسعه صادرات در بخش‌های محتوایی، شرکت در سخنرانی‌های کلیدی و کارشناسی همایش و همچنین تأمین مالی برگزاری این همایش بین‌المللی مشارکت دارند. همچنین پژوهشکده پولی بانکی و انجمن اقتصاد انرژی نیز از همکاران علمی اولین همایش بین‌المللی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» هستند.

تصاویر

  • محورهای همایش «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» اعلام شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت