یکشنبه¡ 22 فروردین 1400
خبرها و رویدادها
دوشنبه 04 شهریور 1392
نظرات 0   بازدیدها: 3769
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
دبیرکل صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی به ایران می‌آید
مهمانان ویژه اولین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی؛

دبیرکل صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی به ایران می‌آید

دبیرکل صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی برای شرکت در اولین همایش بین‌المللی صندوق توسعه ملی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» که 5 و 6 آبان ماه در کیش برگزار می شود، به ایران سفر می کنند.
دکتر محمد مزرعتی، معاون سرمایه‌گذاری خارجی و امور بین‌الملل صندوق توسعه ملی از همکاری علمی صندوق بین‌المللی پول، بانک توسعه اسلامی، صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی، سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) با همایش بین‌المللی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» خبر داد و گفت: سخنرانانی از کشورهای ایتالیا، عمان، عربستان، ژاپن، انگلیس، آمریکا، اتریش و هلند و همچنین از سازمان‌های معتبر بین‌المللی در این همایش دعوت شده‌اند.
 
وی افزود: دبیرکل و مدیران ارشد صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی که مقر آن در وین است در همایش بین‌المللی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» شرکت می‌کنند، ضمن اینکه همکاری علمی آنها با این همایش در سطح بالایی است.
 
معاون سرمایه‌گذاری خارجی و امور بین‌الملل صندوق توسعه ملی خاطرنشان کرد: نمایندگان بانک توسعه اسلامی نیز که نقش فعالی در تأمین پروژه‌های کشورهای مختلف از جمله ایران دارد، در یک نشست تخصصی در این همایش بین‌المللی تجارب خود را به مشارکت می‌گذارند.
 
دکتر مزرعتی از وزرای اقتصاد، نفت، صنعت، معدن و تجارت، معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در ارتباط با موضوع همایش هستند به عنوان مدعوین ویژه این همایش نام برد.
 
وی افزود: بانک‌های سپه، کشاورزی، تجارت، سامان، اقتصاد نوین، توسعه تعاون و توسعه صادرات در بخش‌های محتوایی، شرکت در سخنرانی‌های کلیدی و کارشناسی همایش و همچنین تأمین مالی برگزاری این همایش بین‌المللی مشارکت دارند. همچنین پژوهشکده پولی بانکی، موسسه تحقیقات پولی و بانکی و انجمن اقتصاد انرژی نیز از همکاران علمی اولین همایش بین‌المللی «ثروت ملی، تخصیص دارایی و مدیریت ریسک» هستند.

تصاویر

  • دبیرکل صندوق اوپک برای توسعه بین‌المللی به ایران می‌آید

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت