چهارشنبه¡ 25 تیر 1399
آرشیو
خبرها و رویدادها
شنبه 26 آذر 1390
نظرات 0   بازدیدها: 3379
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
رئیس صندوق توسعه ملی از عملکرد و برنامه‌های این صندوق گزارش می‌دهد
در جلسه هفته آینده کمیسیون صنایع مجلس

رئیس صندوق توسعه ملی از عملکرد و برنامه‌های این صندوق گزارش می‌دهد

خبرگزاری فارس: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس روز سه‌شنبه هفته آینده گزارش رئیس صندوق توسعه ملی در خصوص عملکرد و برنامه‌های صندوق مذکور را استماع می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در جلسه روز سه‌شنبه خود هفته آینده خود لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه جهانی بهره‌برداران هسته‌ای و لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مجمع کشورهای صادرکننده گاز که هر دو اعاده شده از شورای نگهبان هستند‌ را بررسی می‌کنند.

همچنین اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس در هفته آینده علاوه بر بررسی لایحه بیمه بیکاری، گزارش رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را در خصوص عملکرد و برنامه‌های این سازمان را استماع می‌کنند.

طرح اصلاح بند ۶۵ ماده واحده قانون بودجه سال 90 و طرح اصلاح بند «و» ماده ۴۴ قانون برنامه ۵ساله پنجم از دیگر دستور کارهای جلسات کمیسیون برنامه و بودجه در هفته آینده خواهد بود.

در هفته آتی اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گزارش رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در خصوص عملکرد دانشگاه متبوع و برنامه‌های آتی خود را استماع و بررسی خواهند کرد.

بررسی طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس که از شورای نگهبان اعاده شده است و رسیدگی به پیشنهادات حاصله در خصوص اصلاح آیین‌نامه داخلی و موضوعات ارجاعی به کمیسیون در خصوص ساختار تشکیلات اداری مجلس از جمله دستورکارهای این هفته کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس است.

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نیز در جلسه عصر سه‌شنبه خود رسیدگی به طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه‌های سیاسی را ادامه خواهند داد.

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز روز یکشنبه از معادن شهرستان سیرجان بازدید خواهند کرد و روز سه‌شنبه نیز گزارش رئیس صندوق توسعه ملی در خصوص عملکرد و برنامه‌های صندوق مذکور را استماع می‌کنند همچنین بررسی مشکلات شماره‌گذاری خودروهای وانت ایران خودرو با حضور غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئولین نیروی انتظامی از دیگر دستورکارهای اعضای این کمیسیون خواهد بود.

در هفته آینده نیز اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید پرند بازدید می‌کند.
انتهای پیام/

تصاویر

  • رئیس صندوق توسعه ملی از عملکرد و برنامه‌های این صندوق گزارش می‌دهد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت