یکشنبه¡ 6 بهمن 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
ﺳﻪشنبه 30 آبان 1391
نظرات 0   بازدیدها: 2680
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
 هدایت اعتبارات صندوق توسعه ملی به حوزه‌های زیربنایی؛ نویدی برای توسعه پایدار

هدایت اعتبارات صندوق توسعه ملی به حوزه‌های زیربنایی؛ نویدی برای توسعه پایداررئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با قدردانی از توجه مسئولان صندوق توسعه ملی در زمینه توجه به توسعه امور زیربنایی کشور، از تشکیل کارگروهی برای جمع‌بندی پروژه‌های مورد نیاز استان کرمان که می‌توانند تحت حمایت‌های صندوق توسعه ملی قرار گیرند، خبر داد.
دکتر محمدمهدی زاهدی گفت: اینکه همت مسئولان صندوق توسعه ملی بر تعریف پروژه‌هایی در مباحث زیربنایی کشور با اولویت بخش‌های آب، کشاورزی و صنعت قرار گرفته است جای تشکر دارد.
وی افزود: اهدافی که مدیران صندوق توسعه ملی در رابطه با آینده‌نگری دارند، نوید دهنده این است که تصمیمات این صندوق به توسعه پایدار کشور کمک کند.  
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به تداوم رویکرد صندوق توسعه ملی در خصوص حمایت از پروژه‌های زیربنایی گفت: اعتباری که برای این منظور مسدود شده هم اعتبار قابل ملاحظه‌ای است که باید به نحو مطلوب در تمامی استان‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
دکتر زاهدی افزود: مقرر شده کارگروهی در استان کرمان تشکیل شود تا ظرف یک ماه آینده پروژه‌های مورد نیاز استان که می‌توانند تحت پوشش حمایت‌های صندوق توسعه ملی قرار گیرند، تعریف شوند.

تصاویر

  •  هدایت اعتبارات صندوق توسعه ملی به حوزه‌های زیربنایی؛ نویدی برای توسعه پایدار

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت