جمعه¡ 9 اسفند 1398
آرشیو
خبرها و رویدادها
شنبه 20 آبان 1391
نظرات 0   بازدیدها: 3058
  • ارسال به دوستان
  • چاپ خبر
مهلت ارسال چکیده مقالات به همایش ملی «ثروت ملی، توسعه پایدار» تمدید شد

مهلت ارسال چکیده مقالات به همایش ملی «ثروت ملی، توسعه پایدار» تمدید شد

فرصت ارسال چکیده مقالات به اولین همایش ملی «ثروت ملی، توسعه پایدار» تا 27 آبان ماه تمدید شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه ملی، به دنبال استقبال اساتید، پژوهشگران و فعالان اقتصادی از ارسال مقاله به همایش ملی «ثروت ملی، توسعه پایدار» مهلت ارسال چکیده مقالات به این همایش که تا 20 آبان ماه اعلام شده بود، تا 27 آبان ماه 1391 تمدید شد. گفتنی است این فرصت غیرقابل تمدید است.
بر طبق این گزارش، همايش ملی «ثروت ملی، توسعه پايدار» با محوریت حمايت از توليد ملی، كار و سرمايه ايرانی 12و13 آذر ماه در مرکز همايش‌های بين‌المللی صدا و سيما برگزار می‌شود.
«ثروت ملی، توسعه پايدار»، «ثروت ملی، اقتصاد مقاومتی»،«راهكارهای ارتقاء جايگاه بين‌المللی صندوق توسعه ملی» ، «مديريت سبد دارايی و مديريت ريسك صندوق توسعه ملی»،«مطالعات تطبيقی قوانين، مقررات، رويه‌ها و عملكرد صندوق‌های ثروت ساير كشورها» و «نقش رسانه‌ها در پشتیبانی توسعه ملی و بسترسازی فرهنگی برای ارتقای ثروت ملی» از محورهای این همایش ملی هستند.
نقش صندوق توسعه ملی در موضوعات تبديل تحريم‌ها به فرصت، توسعه متوازن و پايدار كشور، ارتقاء ارزش‌افزوده در صنعت نفت و گاز ، حمايت از توليد ملی، كار و سرمايه ايرانی، تقويت و ارتقاء جايگاه بخش خصوصی در توليد، حفظ سهم نسل‌های آينده از منابع نفت و گاز كشور، دست‌يابی به استراتژی‌های بومی سازی و تجاری‌سازی توليدات ملی، تحقق اهداف اصل 44 قانون اساسی و سند چشم‌انداز 20 ساله كشور و فرصت‌های سرمايه‌گذاری خارجی و بازارهای پولی و مالی از دیگر محورهای همایش ملی «ثروت ملی، توسعه پايدار» هستند.
علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می‌توانند به نشانی الكترونيكی اين همايش www.ndfconference.com  یا www.ndfhamayesh.ir  مراجعه کنند.

 

تصاویر

  • مهلت ارسال چکیده مقالات به همایش ملی «ثروت ملی، توسعه پایدار» تمدید شد

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت